přeskočit k navigaci »

Pivnice a Ubytování u Krtka v Harrachově

úvodní stránka »

Pivnice a Ubytování u Krtka v Harrachově

Náš penzion a pivnici v Harrachově najdete cca 130 m od lanovky.

 
 

Pokoje - ubytování Harrachov

Pokud přijedete svým vozidlem, tak ho můžete nechat na našem parkovišti a přesunete se k hlavním dveřím do penzionu. Než dojdete na pokoj, tak si budete muset v zimě nechat své lyže, snowboardy, běžky, pekáče popř. jiný dopravní sněžný prostředek v zádveří, kde jsou k tomu určené stojany.

Pension u Krtka

Když odložíte tyto doplňky, zjistíte, že je zde další stojan, který je určen pro vaši obuv. Ale pozor: na tomto stojanu vám obuv uschne, neb je to topení. Dále pokračujete v domácí obuvi na pokoje. Pokud jste dočetli takto daleko, tak si zasloužíte přečíst si o vybavení pokojů a kuchyňky. Každý pokoj má svou sprchu a WC. Podle počtů uvedených lůžek zde najdete i postele.

Je možno si dát věci do skříně, kterou má každý pokoj svou. Také je na každém pokoji stůl a židle a wifi připojení. Nad topením jsou přidělené sušáky, které se hodí v zimě hlavně snowboarďákům.

Více informací

 
 

Harrachov

Harrachov doznal v posledních letech značnou obnovu středu města, místní pěší kolonáda nabízí dostatek sportovních obchůdků, servisů ale i pensionů a hotelů.

Pension u Krtka

Symbolem Harrachova je bezesporu Čertova hora s mamutím můstkem a řadou sjezdovek po obou stranách.

Dvě čtyřsedačkové lanovky zvyšují přepravní kapacitu na Čertovu horu.

V letních měsících je lanovka v provozu dle jízdního řádu což umožňuje v pohodlí se dostat na výchozí body k pěší turistice, lanovka přepravuje horská kola.

Více informací

 
 
Pivnice a Ubytování u Krtka v Harrachově

Pivnice a Ubytování u Krtka v Harrachově
Harrachov 190

tel.: +420 777 115 316

e-mail: marceladenkova@seznam.cz